Dach stanowi kluczowy element każdego budynku. Choć współczesna architektura upodobała sobie dachy płaskie, stale możemy dostrzec domy jednorodzinne o znajomych, spadzistych dachach – niezależnie od rodzaju zadaszenia, wejście na sam szczyt domu powinno być bezpieczne i ułatwione. Właśnie taką możliwość oferują wyłazy dachowe od firmy Mediplex, stanowiące prawdziwy popis kunsztu naszych ekspertów. Coraz częściej funkcje wyłazu dachowego łączą się z właściwościami okien dachowych, a co za tym idzie, wyłazy zyskują dodatkowy atut w postaci przepuszczania do pomieszczenia znajdującego się na poddaszu większych ilości światła naturalnego. Współcześnie uwzględnienie wyłazu dachowego w projekcie domu jest wymagane przez przepisy prawa budowlanego – w budynkach o dwóch lub więcej kondygnacjach znajdujących się nad ziemią powinno się zagwarantować wyjście na dach przynajmniej z jednej klatki schodowej. Najlepszym gwarantem są zaś nowoczesne wyłazy dachowe.

Kupując wyłazy dachowe od Mediplex, zwróć uwagę na…

Przystępujesz do zakupu wyłazu dachowego z naszej oferty? Koniecznie weź pod uwagę kilka parametrów, które znacznie ułatwią Ci wybór wyłazu z naszej oferty!

  • Materiał wykonania. Konstrukcja standardowych wyłazów dachowych od firmy Mediplex zrobiona jest z aluminium, zaś każdy wyłaz jest wypełniony poliwęglanem komorowym. Podstawa z blachy ocynkowanej czyni przedmiot mocnym i odpornym na uszkodzenia mechaniczne. Do produkcji wykorzystujemy wyłącznie starannie dobrane tworzywa, mając na celu osiągnięcie zadowalającego efektu zarówno dla nas, jak i naszych Klientów.

  • Funkcjonalność wyłazu dachowego. Kupując wyłazy dachowe od Mediplex każdy Klient otrzymuje gotowy produkt, który wystarczy jedynie zamontować w wybranym przez siebie miejscu. Wyłaz dachowy wyposażony jest w siłowniki gazowe, które utrzymują jego klapę ku górze, umożliwiając komfortowe dostarczenie na dach wiader czy narzędzi pomiarowych.

  • Szczelność. Dobór materiałów wykorzystanych do produkcji wyłazów dachowych sprawił, że w efekcie uzyskaliśmy przedmioty cechujące się wysokim poziomem szczelności i termoizolacji. Wyłazy dachowe od Mediplex wytrzymują skrajne temperatury, gradobicia oraz ciężkie opady deszczu, nie przepuszczając do wnętrza domu ani jednej kropli.

W Mediplex produkujemy wyłazy dachowe na wymiar!

Wymiary wyłazu powinny ściśle odpowiadać otworowi wyciętemu w dachu. Brak przystosowania wymiarowego może rzutować na szczelność i funkcjonalność akcesorium, sprawiając że te nie będzie dłużej spełniało swojej funkcji. W Mediplex, prócz standardowych rozmiarów wyłazów dachowych, jesteśmy w stanie wyprodukować spersonalizowane wyłazy, dostosowane do wymagań przedstawionych przez naszych Klientów. W oparciu o wytyczne tworzymy wyłazy dachowe na miarę potrzeb! Wszystkich zainteresowanych tą formą serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowo bądź telefonicznie – odpowiemy najszybciej jak to możliwe!