Aktualnie zaobserwować można wzrost świadomości na temat kwestii związanych z higieną osobistą. Coraz więcej osób pamięta m.in. o regularnej dezynfekcji, ale nie tylko! Na rynku pojawiło się wiele materiałów, których głównym zadaniem jest ochrona przed rozprzestrzenianiem się drobnoustrojów. Najbardziej znanym tworzywem są płyty plexi! Dziś wyjaśnimy, dlaczego warto zamontować je w salonie kosmetycznym, a także jak dbać o ich czystość! Zapraszamy do czytania!

Płyty plexi – zadbaj o wysoki standard higieniczny w swoim salonie kosmetycznym

Dziennie salony kosmetyczne odwiedzane są przez setki Klientów. Tak duże skupisko osób wymaga stosowania odpowiednich środków higienicznych. Możesz nam wierzyć, ale wśród takiej liczby osób z pewnością znajdzie się ktoś przeziębiony. Bliski kontakt naraża pracowników na rozwój choroby, ale nie tylko! Zagrożeni są również inny Klienci. Zdecydowanie się na płyty plexi okazuje się strzałem w przysłowiową dziesiątkę! Może zostać zamontowana zarówno pomiędzy pracownikiem a Klientem, jak i stanowiskami zlokalizowanymi obok siebie. Możemy śmiało powiedzieć, że płyty plexi zapewniają ochronę przed wirusami oraz bakteriami niemal z każdej strony. Za ich montażem przemawia fakt, że są niezwykle łatwe do wyczyszczenia. Nie musisz używać do tego specjalnych preparatów, wystarczy woda, delikatny środek myjący oraz ściereczka z mikrofibry niepowodująca zarysowań.

Uniwersalne płyty plexi czekają na Ciebie w Mediplex

Musimy zaznaczyć, że osłona to nie jedyna funkcja, jaką pełnią płyty plexi. Ich szereg cennych właściwości przyczynił do wszechstronnego zastosowania również w wielu innych branżach. Właśnie dlatego nasza firma Mediplex dokłada wszelkich starań, aby w asortymencie znalazły się tylko i wyłącznie wysokiej jakości materiały sprawdzające się niezawodnie przez wiele długich lat. Nie dopuszczamy do sprzedaży niesprawdzonych tworzyw, które tracą swoją funkcjonalność zaledwie po tygodniu użytkowania. Co więcej, w Mediplex wszystkim Klientom oferujemy atrakcyjne ceny dostępne na każdą kieszeń! Jesteś zainteresowany? W takim razie już teraz zapraszamy Cię do kontaktu! Stworzymy dla Ciebie ofertę na miarę Twoich potrzeb!